Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Selanik, shqiptari përdhunon të ëmën

Nga Klodiana 0

1475863669exarcheia

Shok në Selanik, një 29 vjeçar shqiptarë ka përdhunuar nënën e tij 57 vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur sot në lagjen Analipsi të qytetit të Selanikut, denoncimin për aktin barbar e ka bërë gruaja 57-vjeçare dhe djali tjetër i saj.

Nga të dhënat paraprake është bërë me dije se përdhunuesi ka qenë edhe nën efektin e alkoolit.

Detajet për ngjarjen dhe identitetin e shtetasit shqiptar nuk janë bërë publike për momentin, derisa të kryhet hetimi i plotë i rrethanave të ngjarjes.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>