Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Selami: Sulmet kundër ambasadorit amerikan, riciklim i mbetjeve nga diktatura komuniste

Nga Skenderi 0

6ia4yur2

“Sulmet kundër ambasadorit amerikan, riciklim i mbetjeve nga diktatura komuniste”, kështu ka thënë deputeti i Partisë Demokratike Eduard Selami, ndaj kreut të PD-së Lulzim Basha dhe ish-kryeministrit Berisha, për sa i përket deklaratave të tyre lidhur me mbetjet.

Në një status  në rrjetin social Twitter Selami e cilëson sulmin ndaj ambasadorit të SHBA-së, Donald Lu, si riciklim i mbetjeve nga diktatura komuniste.

Edhe më parë deputeti Selami ka qënë kritit ndaj lidershipit Basha, por këtë herë kritika ka qenë më e ashpër si ndaj kryetarit të PD Basha ashtu edhe ndaj ish-kryeministrit Berisha, duke e cilësuar qëndrimin e tyre, riciklim të mbetjeve nga diktatura.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>