Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sekuestrohen 300 kg hashash, arrestohen 2 persona

Nga Klodiana 0

Policia ka konfiskuar rreth 300 kg hashash në vendin e quajtur Gjiri Petruna në gadishullin e Karaburunit.

Ndërkohë nga kontrrolli i ushtruar në këtë gji ku u gjet edhe droga u kapën dhe arrestuan dy persona si të dyshuar si posedues droge.

Ata janë Elton Muço 40 vjeç si dhe Olsi Ylli 30 vjeç.

Ndërkohë sipas burimeve nga policia kufitare droga ishte e fshehur në këtë gji dhe priste për tu ngarkuar dhe më pas transportuar drejt Italisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej