Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Sekuestrohen 135 kg kokainë në Greqi, euro dhe një apartament luksoz

Nga Klodiana 0

Policia greke ka sekuestruar sot 135 kg kokainë, ndërkohë një person ka rënë në pranga.

Aksioni policor u zhvillua në Atikë, ndërkohë nuk jepen shumë detaje.

Ndërkohë, policia bën me dije se shtetasit të huaj iu sekuestruan edhe 12 000 euro si dhe një apartament luksoz.

http://www.balkanweb.com/site/sekuestrohen-135-kg-kokaine-ne-greqi-euro-dhe-nje-apartament-luksoz/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej