Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Seç është një radio greke që është përhapur si lia e dhenve në kafenetë e Tiranës

Nga Media 0

Nga Sokol Shameti

Seç është një radio greke që është përhapur si lia e dhenve. E dëgjon në të gjitha kafenetë e Tiranës.

Të thuash ti se u shuajt Shqipëria për radio nga ato sipërfaqësoret që i fusin një playlist automatike dhe ca xhinglla tërë ditën e lume.

Mirë e kanë kur thonë që bari i bahçes së komshiut të ngjan ngahera si më i gjelbër. Gëzuar vitin e Skënderbeut, gjithsesi!

https://www.facebook.com/sokol.shameti?hc_ref=ARQqCFhxajqvprBFfmM6ZNDbTBkm875A7CoTTA1JqF69IYx_0xjCgCqTntvRSZ0e8q8&fref=nf

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej