Ka than' i moçmi:

"“Harrojmë se ditët tona janë të matura dhe se gërshëra e shtrigës kohë është gjithnjë gati të presë fillin e gjëllimit.”

-  Mid’hat Frashëri

Seanca e sotme parlamentare, Rama mbledh Ministrat në Kryeministri

Nga Skenderi 0

DEZINFEKTOHET KRYEMINISTRIA - Perfaqesues te Ministrise se Shendetesise, duke dezinfektuar mushkonjat, prane godines se Kryeministrise, gjate fushates qe ka filluar ne te gjithe vendin pas 25 vjetesh mungese.

 

Kryeministri Edi Rama po zvillon një takim në godinën e Kryeministrisë, me  Ministrat e kabinetit qeveritar.

Takimi vjen pak orë para nisjes së seancës plenare ku pritet të votohen 6 ligjet e reformës në drejtësi.

Ndërsa mbrëmjen e së mërkurës, Kryeministri  Rama zhvilloi një takim me kreun e Kuvendit Ilir Meta.

Rama takohet me Metën një ditë para miratimit të 6 ligjeve

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>