Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Sarandë/ Konfilikt mes dy personave, plagoset 24 vjeçari

Nga Klodiana 0

Një konflikti midis dy personave për motive të dobëta ka ndodhur në hyrje të qytetit të Sarandës, ku si pasojë ka mbetur i plagosur shtetasi me iniciale Xh. H, banues në Sarandë.

Dyshohet se 24 vjeçari është plagosur me mjet prerës ‘thikë’ në krahun e djathtë dhe ndodhet në Spitalin e Sarandës, jashtë rrezikut për jetën.

Policia po heton  për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe për kapjen e autorit të dyshuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej