Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sarandë/ Humb jetën nga i ftohti një 61 vjeçar

Nga Skenderi 0

Shkon në 9 numri i viktima që kanë humbur jetën nga i ftohti

Një 61 vjeçar nga qyteti i Sarandës ka ndërruar jetë si pasojë e të ftoftit. Policia bën me dije se viktima me inicialet se Zh.T është gjetur i pajetë rreth orës 09.02 në hyrje të shtëpisë së tij.

Nga veprimet e para hetimore është konstatuar se në trupin e viktimës nuk ka pasur shenja dhune . Siaps policisë dyshohet se 61 ka ndërruar jetë nga i ftohti.

Me këtë rast nurmi i vitimave që kanë humbur jetën si pasojë e të ftohtit në vendin tonë shkon në nëntë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej