Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Sarandë, gjendet i i pajetë në kanal vëllai i ish-kryeplakut të fshatit Shëndelli

Nga Ejona 0

 

Mesnatën e djeshme në Spitalin e Sarandës është dërguar i pajetë trupi i një 47 vjeçari i cili dyshohet të jetë vrarë me armë zjarri.

Policia pas hetimeve ka identifikuar trupin e viktimës i cili i përket shtetasit Aleksandër Bardhi, vëllait të ish-kryeplakut të fshatit Shëndelli në Sarandë.

Sipas deklaratës së personit që shoqëroi viktimën në spital(djali i xhaxhait të viktimës) dyshohet se trupi i pajetë është gjetur në rrugën hyrëse të fshatit i qëlluar me armë zjarri të llojit “Automatik”.

Policia e Sarandës ka ngritur pika kontrolli në pikat kyçe të zonës dhe po punon për identifikimin e autorit.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej