Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sandër Lleshi iu bën dalje policëve “barkderra”

Nga Media 0

Një nga masat e marra nga zv/ministri i Brendshëm, Sandër Lleshi lidhet me efektivët e policisë.

Gjenerali e cilëson masë të rëndësishme, ndaj dhe urdhëron që policët mbipeshë të shmangen nga shërbimet e dukshme.

“Punonjës Policie mbi peshë, (barkderra) të shmangen nga shërbimet e dukshme”, shkruhet në porosinë e shpërndarë nga zv/ministri.

(Foto e publikuar nga gazetari, Bledian Koka)

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej