Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sandër Lleshaj studentëve në Durrës: Jeni të rrethuar! (fotot)

Nga 27-shi 0

Nuk dihet përse qeveria duhet të dërgonte në Universitetin e Durrësit ministrin e Brendshëm dhe kryetarin e Bashkisë të shpjegonin Paktin për Universitetin. Sandër Lleshaj ka mbaruar një shkollë ushtarake, kurse Vangjush Dako shkollën e jetës.

Megjithatë, ajo që të bën përshtypje është ruajtja e shumëfishtë që zoti Lleshaj kishte marë me vete.

Kjo foto flet më shumë se 1,2,3,4,5,6,7… truprojat e ministrit që e ka pasion gazin, pra që të jetë buzagaz.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej