Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Salianji: Lleshaj dje na mbyti me gaz lotsjellës, sot na shkriu gazit me deklaratën

Nga Ejona 0

Ish-deputeti demokrat Ervin Salianji është shprehur se deklarata e Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, një ditë pas protestës së opozitës është qesharake.

Salianji u shpreh gjithashtu se dje nga frika, Lleshaj i mbyti protestuesit me gaz lotsjellës, i cili u hodh tre herë rradhazi përpara parlamentit.

“Lleshaj na mbyti me gaz, dje nga frika helmoi popullin me gaz helmues, sot me servilizmin deri në budallëk shkriu shqiptarët gazit 😂”, shkruan Salianji.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej