Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Salianji ironi me Ballën: A ndryshohet sistemi TIMS me photoshop?

Nga Klodiana 0

Deputeti i PD, Ervin Salianji ka ironizuar kreun e grupit parlamentar të PS, Taulant Balla pas padisë se ketij të fundit për shpifje në lidhje me akuzat se deputeti socialist ka udhëtuar 57 herë jashtë vendit me Edmond Begon për të cilin opozita thotë se është trafikant droge dhe i dënuar në Itali me 21 vite burg.

“Duke u përgatitur për në gjykatë 😀 A mund të ndryshohet sistemi TIMS me Photoshop? 🤔”-ka shkruar Salianji në Facebook duke publikuar edhe udhëtimet dhe destinacionet  që ka kryer sipas tij Balla me Begon.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej