Ka than' i moçmi: 

“Kur një komb e humb gjuhën, humb dhe veten"

                                                                                       -Sami Frasheri

Sali Berisha “shpërthen” kundër Bashës si kurrë më parë

Nga Media 0

Për herë të parë ish-kryeministri Berisha ka dalë hapur kundër kryedemokratit Basha.

Këshilltarët e Lulzim Bashës janë mizerabël. Ajo nuk ishte lista e PD, por lista Basha. Disa përjashtime janë të papranueshme. Unë s’do e bëja kurrë atë listë. Por, në ka një njeri që e di se unë besoja se Lulzim Basha fitonte edhe me këtë listë, ai është Çim Peka. Raportimet e mediave për ato që ndodhen në grupin parlamentar ishin korrekt,” janë disa prej deklaratave të Berishës në një intervistë për gazetarin Çim Peka, e cila do të transmetohet sot në orën 20.00.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej