Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Sa novator je o shqipe!

Nga Klodiana 0

Shpirti novator i shqiptarit është i njohur ndër shekuj. Në këto foto jepet rasti i një të riu, i cili e ka përshtatur ndenjësen e motoçikletës së tij me një disk makine ose ka gjetur mënyrën më të thjeshtë për ta çuar diskun tek gomisti.

Të gjithë do ishin kurioz të dinin, se si do të ulej në një biçikletë, nëse do të mungonte ndjenjësja e saj.

Gjithsesi: “Sa novator je o shqipe!”

kel2

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej