Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rrugët e Vlorës përmbyten nga uji, situata pritet të rëndohet (foto)

Nga Klodiana 0

Kanë mjaftuar vetëm pak orë shi, dhe rrugët e qytetit të Vlorës janë nën ujë, duke e bërë të vështirë kalimin e automjeteve dhe këmbësorëve.

Nga reshjet e shumta të shiut kanë filluar edhe dëmtimet në katet e para të banesave, ku uji ka nxjerrë jashtë përdorimit mobilje dhe orendi të tjera.

Bashkia thotë se ka angazhuar në terren punonjësit për t’u ardhur në ndihmë të prekurve, dhe për të parandaluar situate të tjera.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej