Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rruga “Ik Rama”

Nga Klodiana 0

Pas thirrjeve të vazhdueshme nga protestat e njëpasnjëshme, një thirrje ka ardhur nga qytetarët në rrjetet sociale ku në kryeqytet është shtuar një “rrugë e re” me emrin “Ik Rama”.

Mesa duket kohën se kur do të iki kryeminsitri nuk e dim, por të paktën dim rrugën në të cilën do të zgjedh të “Ik”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej