Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Rripi i Gazës”/ Policia sulmon “terroristët” e vegjël

Nga 27-shi 0

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj u qa se “opozita parlamentare degradoi”. Në fakt, opozita parlamentare e Ylli Shehut dhe Lefter Maliqit, sot  ekishte pushim, ajo e vërteta u trajtua si terroriste.

Në foto një “terrorist” që u trajtua si në Rripin e Gazës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej