Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Rrëzohet helikopteri rus në Siri, vdesin dy pilotët

Nga Media 0

Një helikopter rus është përplasur dhe për pasojë kanë ndërruar jetë dy pilotët që ndodheshin në të.

Ministria e Mbrojtjes e Rusisë ka njoftuar sot se helikopteri rus është përplasur në Siri.

Ministria tha se helikopteri ushtarak i tipit, Mil Mi-24, është rrëzuar më 31 Dhjetor, për shkak të “gabimit teknik”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej