Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Ronaldo, xhiro i maskuar me të dashurën e re

Nga Klodiana 0

Cristiano Ronaldo në shoqërinë e të dashurës së tij të re, Georgina Rodriguez, është fotografuar i maskuar duke shëtitur në rrugët e Parisit.

Portugezi u mundua t’u fshihte mes turistëve në Disneyland, por nuk u ka shpëtuar dot paparacëve.

Ronaldo i veshur  me një pallto të madhe, me kapuç vënë dhe me paruke, ai kishte vënë edhe një palë syze të mëdha dielli. Edhe kur hoqi kapuçin, ai u pa me një kapele në kokë.

1479896702cris-lajmi 1479896743_cris1 1479896778_cris3 1479896816_cris4 1479896838_cris6 1479896875_cris101479896846_cris7 1479896856_cris8

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej