Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ronaldo shpërfill akuzat, shënon kundër Udinezes dhe fiton bashkë me Juventus (film)

Nga Klodiana 0

Skuadra e Juventus ka fituar ndaj Udinezes. “Zonja e Vjetër” me Cristiano Ronaldo në krye shënoi fitoren e tetë radhazi.

Portugezi  ditët e fundit është vënë nën akuzë për një përdhunim në Las Vegas vite më parë. Ronaldo gjeti golin në një ndeshje e dominuar krejtësisht nga skuadra e tij.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej