Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ronaldo shënon dy golat e parë me Juven (film)

Nga Klodiana 0

Cristiano Ronaldo është zhbllokuar më në fund. Portugezi ka shënuar dy golat për skuadrën e Juventusit, ndaj Saussolo-s. Të shumtë ishin ata që dyshuan te aftësitë e lojtarit pas mungesës së golit në katër ndeshjet e para.
Portugezi ka shënuar, një dy golësh, i cili i shërben për ngritjen e moralit pas kritikave. Më poshtë ndiqni golat e tij të parë në Seria A me fanellën e Juventusit, por dhe kronikën e ndeshjes Juventus – Sassuolo.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej