Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Robert De Niro: “Donald Trump një i çmendur dhe idiot”

Nga Klodiana 0

Aktori Robert De Niro i pranishëm në natën gala të National Board of Review në New York, ka nisi një sulm verbal pa censurë kundër presidentit Donald Trump, të cilin e quajti një: një i çmendur dhe një idiot…

Kjo pjesë e fjalimit të De Niro, në të cilin aktori ngre në piedestal Streep për filmin e saj, thotë se “filmi flet afërsisht për 50 vjet më parë, por ka shumë ngjashmëri me të sotmen”.

“Filmi tregon publikimin e disa dokumenteve top sekrete të Pentagon Papers, të departamentit të mbrojtjes të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, të publikuara në The New York Times The Washington Post në 1971”, tha Robert De Niro.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej