Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Robbie Williams tregon gishtin e mesit gjatë ceremonisë hapëse në Rusi 2018

Nga Klodiana 0

A nuk janë të bukura ceremonitë hapëse? Po, po ato janë. Por paraqitja e Robbie Williams gjatë hapjes së Kupës së Botës ka dhënë një paraqitje energjike, por edhe e ka ekzagjeruar me një moment.

Këngëtari britanik ka treguar gishtin e mesit teksa po këndonte një prej hiteve të tij. në videon më poshtë do të shihni mesazhin e tij për njerëzit, si të pranishëm në stadium ashtu edhe në televizion.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej