Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Robbie Williams: Kam fjetur me tre nga vajzat e “Spice Girls”

Nga Klodiana 0

Robbie Williams është një ndër këngëtarët më të suksesshëm në botë. Përveç jetës prej një artisti, këngëtari ka edhe një jetë private dhe sentimentale, e cila ka qenë shpesh pre e thashethemeve.

Këngëtari britanik ka zbuluar një të pathënë deri më tani. Ai ka pohuar se ka fjetur me tre nga pesë vajzat e grupit “Spice Girls”. “Nuk kam shijuar ndonjë romancë me Victori Beckhamin dhe Mel B , por kam fjetur me Mel C, Emma Bunton dhe Geri Horner në të shkuarën”- ka pohuar 43-vjeçari.

Theksojmë se Williams i dha fund beqarisë në vitin 2010 duke u martuar me Ayda Field, ku me të cilën ka dy fëmijë Theodora Rose Williams, Charlton Valentine Williams.

http://www.balkanweb.com/site/habit-kengetari-i-njohur-kam-fjetur-me-tre-nga-vajzat-e-spice-girls/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej