Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora shkëlqen mes yjeve të mbrëmjes Gala të UNICEF-it

Nga Klodiana 0

Ajka e showbiznesit botëror është “derdhur lumë” mbrëmjen e së premtes në Porto Cerva të Italisë, për të marrë pjesë në mbrëmjen verore Gala të UNICEF-it.

27-vjeçarja me origjinë shqiptare, Rita Ora vodhi vëmendjen e aparateve fotografike të reporterëve të pranishëm, teksa përshkoi tapetin e kuq me një veshje shumëngjyrëshe, e cila të vinte në dilemë nëse mbante apo jo të brendshme.

Veç saj, në mbrëmje ishin të pranishme edhe ish-këngëtarja Nicole Scherzinger, tashmë 40 vjeç, me një me një fustan të kuq flakë, e po ashtu edhe supermodelja 27-vjeçare Emily Ratajkowski, me një fustan tyl të zi që shfaqte dukshëm linjat e saj.

Nuk munguan edhe yje të tjera të modelingut apo kinematografisë, si Heidi Klum, Irina Shayk apo Michelle Rodriguez, që të gjitha rrëzëllitëse.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej