Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora realizon kolonën zanore të filmit të njohur

Nga Klodiana 0

Rita Ora në kolonën zanorë të një prej filmave më të dashur për fëmijë. “Detective Pikachu” është një film vizatimor i cili pritet të dalë në kinema në datën 10 maj.

Ajo ka publikuar një pjesë të këngës në Instagram ku ka shkruar: “Kjo këngë është shumë e rëndësishme për mua dhe jam shumë e lumtur që më në fund mund ta dëgjoni të gjithë. Është një privilegj të kesh vetëm këngën tënde pjesë të një filmi (dhe të kesh një rol të vogël në film). Është e mrekullueshme të shohësh Pokemon të vijë në jetë”.

Nuk kanë munguar as komentet në Instagram të cilët përgëzojnë këngëtaren për suksesin e saj.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej