Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora prezanton këngën e re “Proud” (film)

Nga Klodiana 0

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka publikuar këngën e re “Proud”. Ka qenë vetë këngëtarja që në Instagram ka publikuar një pjesë të këngës së saj.

“Më në fund u publikua. Jam shumë krenare t’ju prezantoj me këngën time të re Proud”, shkruan Rita në rrjetin social bashkangjitur videon.

Ashtu si këngët e mëparshme edhe kënga e re e Ritës pritet të renditet në krye të top listave jo vetëm atyre në Britaninë e Madhe por në të gjithë botën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej