Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora mahnit fansat me bikini të kuqe (foto)

Nga Klodiana 0

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka ndezur “Instagramin”, pasi ka postuar disa fotografi gjatë perëndimit të diellit dhe nuk është kursyer që t’i ndajë ato me fansat e saj.

Patjetër që në pah dalin edhe linjat e saj, që janë mëse të dukshme edhe falë rroba banjove, të cilat i lënë pak vend imagjinatës.

Këngëtarja 27-vjeçare, ka postuar edhe disa video në “InstaStory” ku shfaqet duke ngjitur shkallët, pasi e kishte kaluar ditën duke notuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej