Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Rita Ora me look të viteve 20, në filmin e ri ‘Wonderwell’

Nga Klodiana 0

Rita Ora gjatë xhirimeve të filmit të saj të ri është fotografuar me nje look të viteve 20

Bukuroshja me origjin shqiptare  është shfaqur e mrekullueshme, teksa po xhironte filmin ‘Wonderwell’ në Itali.

Përvec angazhimeve të shumta në muzik Rita do të jetë së shpejti pjesë e jurisë së American Next Top Model.

rita rita2 rita3 rita4 rita5 rita6

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej