Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora, këngëtarja më e mirë femër në Britani

Nga Klodiana 0

Në koncertin e pavarësisë së Kosovës ditën e sotme do të jetë edhe këngëtarja shqiptare, Rita Ora. Vetë ylli i popit e ka konfirmuar pjesëmarrjen nëpërmjet një video të postuar në rrjetin social instagram, në të cilën ftonte të gjithë të ishin të pranishëm duke premtuar surpriza pafund.

Por pak orë përpara koncertit Rita ka njohur fansat e saj edhe me një tjetër sukses të sajin.

Këngëtarja ka bërë me dije se kënga e saj me Liam Payne “For You” është e 12-të në “Top 10” në Official Singles Chart këtë javë, duke u ngjitur në numrin 8 në “Top 40”.

Krah postimit të saj rita shkruan: “Historia po bëhet!”

ttp://top-channel.tv/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej