Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Rita Ora: 300 mijë njerëz erdhën për mua, s’mund të isha askund tjetër

Nga Media 0

“Më treguan se 300 mijë njerëz erdhën sonte. Gëzuar ditën e pavarësisë. Nuk mund të isha askund tjetër në botë. Jam krenare, jam shqiptare”, këto kanë qenë fjalët e Rita orës pas koncertit në Prishtinë.
Rita Ora ora e veshur kuq e zi surprizoi të gjithë shqiptarët e mbledhur në shesh për të festuar 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës duke kërcyer  “Vallën e Shotës”. Më tej atmosfera vijoi me këngët e saj që tashmë njihen në të gjithë botën.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej