Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita, e mrekullueshme para koncertit në Barcelonë

Nga Klodiana 0

Rita Ora do të jetë mes yjeve të botës së muzikës, por jo vetëm në festivalin “S.H.A.R.E.” në Barcelonën që do të mbahet ditën e sotme.

Por të premten ajo ka shijuar bukuritë e qytetit, ndërsa nuk ka hezituar të realizojë edhe një set fotografik në ballkonin e një ndërtese.

Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk zhgënjen kurrë edhe në këtë rast ajo dukej e mrekullueshme teksa u shfaq me një veshje shumë ngjyrëshe.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej