Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Risia që do të sjell Samsung Galaxy S9

Nga Klodiana 0

Lançimi i Samsung në ditët e ardhshme mund t’ju lejojë të bëni lëvizje të ngadalta si kurrë më parë.

Samsung Galaxy S9 do të shfaqë një aparat fotografik që ju lejon të filmoni në 1000fps (korniza për sekondë) për videot me super ngadalësim.

IPhone 7 ofron 240 fps, kështu që videot e bëra me telefonin e ardhshëm Samsung do t’ju lejojnë të bëni katër herë më ngadalë.

1,000fps është rreth 40 herë më i ngadalshëm sesa në kohë reale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej