Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Rinisin reshjet, përmbytje në disa zona (Film)

Nga Media 0

Kanë rinisur reshjet e dendura në pjesën më të madhe të territorit të vendit.

Disa minuta pas rrëbeshit të shiut rrugët e Lacit e Lezhës janë bërë të pakalueshme nga mjetet dhe njerëzit.

Vështirësi në qarkullim ka edhe në akse të tjera, ndërsa moti i keq ka pezulluar lundrimin e transortit detar në Vlorë e Durrës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej