Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rihanna sjell festat e fundvitit me linjën e saj të çorapeve (foto)

Nga Klodiana 0

Festat po afrohen dhe Rihanna ka menduar t’iu surprizjë me linjën e saj të re të çorapeve.

Kohët e fundit këngëtarja i është përkushtuar shumë fushës së modës madje mund të themi se është mjaft e zonja edhe në marketing. Këto ditë Riri ka sjellë linjën e saj të çorapeve të cilat sjellin më së miri edhe atmosferën e festave të fundvitit.

Fenty ka lançuar  “Rihannaxstance”, çorape të modeleve të ndryshme ku kryesisht theksi është vënë tek detajet: të ngrohta, të rehatshme dhe me shumë stil.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej