Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rihanna shtatëzënë me miliarderin e njohur

Nga Klodiana 0

Këngëtarja e njohur Rihanna së fundmi është përfolur për ndarjen nga i dashuri i saj  miliarder Hassan Jameel. Por ajo që ka vënë në dyshim fansat është lajmi se Rihanna është shtatëzënë.

Ajo i ka bërë likë një video në Instagramin e  Morgan Stewart e cila  flet për fejesën dhe shtatzëninë e Rihannës.

Unë shoh një fejesë dhe një bebush”, dëgjohet të thotë moderatorja e “E! News”.

Duket se ka mjaftuar vetëm një like nga ana e këngëtares që të aludohet hapur për një shtatëzani të mundëshme.

Edhe pse Rihanna nuk ka konfirmuar dhe nuk ka reaguar as për fejesën as për  lajmin e shtatëzanisë kjo nuk i ka ndaluar fansat të hamendësojnë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej