Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Rihanna me look të ri

Nga Klodiana 0

Që prej disa kohësh këngëtarja Rihanna ka ndryshuar modelin e flokëve.

Ajo i ka dhënë fund flokëve të drejt dhe të shdritshëm që pas javës së modës në Paris, stili i saj i flokëve xhamajkan ka filluar të ndiqet edhe nga shum të rinj.

15045584_712676082217015_2134350686_n 15045694_712676098883680_997179035_n-png 15050003_712676078883682_1177626609_n 15057806_712676072217016_1467586329_n 15128652_712676095550347_503463259_n-png

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej