Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rihanna kundër Trump: Mos përdor muzikën time në takimet e tua

Nga Klodiana 0

Rihanna ‘nxjerr thonjtë’ në mes të klimës së ndezur politike të Midterm kundër Donald Trump.

Presidenti amerikan duket se ka përdorur një këngë të këngëtares nga Barbados “Don’t Stop the Music” gjatë një takimi në Chattanooga (Tennessee).

Rihanna nuk e ka pëlqyer këtë gjë, ashtu si dhe para saj edhe Pharrell Williams, Steven Tyler dhe familja e Prince.

Reagimi i këngëtares erdhi pasi Philip Rucker tha se kënga e Rihannës “Don’t Stop Music” u përdor në disa vende ku Trump mbajti tubime partiake.
“Jo për shumë kohë”, ka shkruar Rihanna, duke i përshkruar tubimet e Trump si “tragjike”.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej