Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rihanna feston sot 30 vjetorin: “Dita e fundit për të marrë vendime të këqija” (foto)

Nga Klodiana 0

Këngëtarja e njohur Rihanna, sot do të fik plot 30 qirinj në tortën e ditëlindjes, por përpara se ta bëj këtë, këngëtarja ka vendosur t’i çudisë të gjithë.

Në instastory, ajo ka postuar një foto, ku duket e veshur me një bluzë ku shkruhej: “Unë e urrej Rihanna-n, kjo është dita e fundit për të marrë vendime të këqija, përpara se t’ja lë fajin moshës 20-vjeçare”.

Me sa duket Rihana ka vendosur të mos bëj më “prapsira” tani që do të ndryshojë edhe prefiksin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej