Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Rihanna, e mrekullueshme në London fashion Week

Nga Klodiana 0

Rihanna është shfaqur e mrekullueshme mbrëmjen e djeshme, në një mbrëmje, teksa ka pozuar përpara fotografëve me një fustan lejla.

Me flokët e gjatë të mbledhur gjysmë ylli nga Barbados ka shkëlqyer dhe ka marrë vëmendjen e të gjithëve.
Këngëtarja e famshme ka kombinuar sandalet me fustanin, duke u dukur e adhurueshme.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej