Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Ricky Martin fejohet me artistin Jwan Yosef

Nga Klodiana 0

Ricky Martin ka pranuar zyrtarisht lidhjen e tij me artistin arab Jwan Yosef. Në emisionin e Ellen DeGeneres, ai tregoi me krenari unazën e tij në programin e mëngjesit.

Martin tha se kishte rënë në dashuri me 32 vjeçarin, të cilin e njohu një viti më parë përmes pikturave të tij konceptuale.

“Pashë artin e tij dhe u çmenda pasi më pëlqen shumë ajo që bën ai. Shumë origjinale. Më pas e kontaktova”. Martin tha se ishte nervoz kur i propozoi Jwan. Në fillim i deklaroi se kishte diçka për të dhe nuk e pyeti “a do të martohesh me mua?”. Më pas Yosef i tha” Po. Dua ta kaloj pjesën tjetër të jetës me ty,” u shpreh këngëtari.

3a721d0200000578-3942404-image-m-5_1479308733134 3a72173700000578-0-image-m-2_1479308132538

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej