Ka than' i moçmi: 

Gjysma e punës është mbaruar kur ajo fillohet me dëshirë."

Naim Frashëri

Revista Playboy “thyen” rregullin, shfaq për herë të parë një modele transgjinore

Nga Klodiana 0

Në kopertinën e rradhës të revistës Playboy do shfaqet një modele transgjinore, e para në 64 vite histori.

Ines Rau ka pozuar nudo për muajin nëntor-dhjetor 2017. Ajo ka thyer tabutë e gjitha kohërave pasi revista nuk ka patur kurrë një person që ka ndryshuar gjini, edhe pse për një kohë të gjatë Rau nuk e pranoi publikisht.

Ajo është tepër u sukseshme pasi është paraqitur në fushatat e Balmain si dhe në revistën Vogue.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej