Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Restoranti në Beograd ofron “specialitete” nga 52 vende që nuk e kanë njohur Kosovën

Nga Media 0

Një restorant në Beograd duket ka gjetur mënyrën si të tërheqë klientët, duke prekur “shijen” e tyre me elementë politikë që lidhen me Kosovën.

Një mënyrë e përsosur për ta kaluar fundjavën është vizita në kafenenë “Korçagin” dhe të kënaqeni në ofertën e saj fenomenale”, thekson reklama e publikuar në portalin beogradnocu (Beogradi natën), dhe vazhdon ofertën:

Kështu, gjatë vitit të ardhshëm çdo javë do të keni rastin e mrekullueshëm të kënaqeni me specialitetet nga 52 vendet që nuk e kanë njohur Kosovën…”

http://www.koha.net/arberi/58521/restoranti-ne-beograd-ofron-specialitete-nga-52-vende-qe-nuk-e-kane-njohur-kosoven/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej