Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Reshjet e dëborës, probleme në aksin Kukës-Kalimash

Nga Klodiana 0

Reshjet e dëborës kanë krijuar probleme në qarkullimin e automjeteve në aksin Kukës- Kalimash.

Bëhet me dije se trashësia e borës është 10 cm ndërsa në terren raportohet të jenë 8 borëpastruese të cilat po punojnë për normalizimin e qarkullimit dhe hapjen e rrugës.

Më herët ishte paralajmëruar se java e parë e 2017 do të niste e ftohtë dhe me reshje shiu dhe dëbore në zonat malore, ndërsa temperaturat do të pësojnë ulje drastike në ditët që vijojnë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej