Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Redux, zgjidhja që “shëron” telefonin tuaj nesë ju bije në ujë

Nga Skenderi 0

Nëse ju bie telefoni në ujë mos u shqetësoni, pasi tashmë falë një pajisje të quajtur “Redux” nuk do të ketë më asnjë pasojë.

Ky është një produkt i cili do ta vër në funsion telefonit tuaj edhe pasi të ketë marë serioze nga uji.

“Mund të hiqni të gjithë ujin nga aparati, në rastet kur telefoni ka rënë në ujë, dhe ka një kosto shumë të ulët. Në këtë mënyrë nuk do tu duhet të blini një telefon të ri ”, thotë Reuben Zielinski, themelues i Redux.

Si funksionon Redux?

Ajo vepron si një dhomë vakumi dhe avullon të gjithë lagështirën në telefonin tuaj. Në më pak se një orë telefoni juaj fillon të punë sërish. “Ne kemi 400 mijë anëtarë në programin tonë dhe kemi bërë 15 mijë eksperimente”, vijon Zielinski.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej