Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Reali poston pamjet e Ronaldos së gjakosur duke u mjekuar (Film)

Nga Media 0

Cristiano Ronaldo gjatë shënimit të golit të 6 ndaj Deportivos mori një goditje në kokë.

Fatkeqësisht kjo solli një të çarë që i mbuloi futyrën me gjak 32-vjeçarit.

Reali i Madridit postoi në rrjetet sociale pamjet e mjekimit të Cristiano Ronaldos në dhomat e zhveshjes pas shkelmit në fytyrë të paqëllimshëm që i dha Schar në ndeshjen që madrilenët fituan 7-1 ndaj Deportivos.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej