Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Real Madrid-Manchester United, “tifozi i Putin” hyn në fushën e blertë

Nga Media 0

Gjatë ndeshjes së mbrëmshme mes Real Madridit dhe Manchester United që u zhvillua në stadiumin e Shkupit një tifoz ka arritur të futet në fushën e blertë.

I riu kishte shkruajtur në shpinë mbiemrin e presidentit të Rusisë, Vladimir Putin dhe numrin 7-të, që mbahet në fanellë nga Ronaldo.

Fakti që tizofi i ka bashkangjitur Putin numrin e Ronaldos është lexuar si krahasim që tregon se ai mbetet lojtari më i mirë në politikën ndërkombëtare.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej