Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Rama uron kombëtaret për fitore nga New York

Nga Ejona 0

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka uruar fitore për dy kombëtaret shqiptare për takimet e sotme me Izraelin dhe Turqinë.

Rama urimin e ka shoqëruar me një flamur të përbashkët të Shqipërisë dhe Kosovës.

“Suksese sot Shqipërisë dhe Kosovës në përpjekjen e radhës për kualifikimet e Botërorit 2018”, shkruan Rama në facebook.

ed

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej