Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama-Tsipras…Marrëveshje e bërë me dashuri (Film)

Nga Media 0

Aq shumë po mbahen të fshehta diskutimet mes palës shqiptare dhe asaj greke saqë dyshimet për “afera” të llojeve të ndryshme kanë dalë në skenë. Ndoshta dy liderët, jo fort të shqetësuar për fatin e trojeve dhe çështjeve shqiptare janë lodhur nga diskutimet që sido që të venë do jenë në favor të Greqisë, ndaj dhe kanë vendosur të “luajnë” pak.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej